BLACKDERS BURGERS

Jsme útulná burgrárna s příjemným personálem, zakládající si na prvotřídních ingrediencích a originální receptuře. Naším cílem je bojovat proti levným ingrediencím a náhražkám, které celkově kazí chuť jakéhokoli burgeru. I přesto všechno jsme si pro naše zákazníky připravili rozumné ceny. Všechny naše burgery zakládáme na výborné chuti, která potěší všechny Vaše chuťové pohárky. Vybírat můžete zhruba z devíti druhů burgerů. Přijďte si k nám pochutnat!

Náš podnik Blackders Burgers naleznete v Mladé Boleslavi v Havlíčkové ulici 1432 a těšit se můžete na opravdu pestré menu. Jak již bylo zmíněno, v naší nabídce naleznete osm burgerů, mezi které patří například známý Clasic burger či Chicken buger, Pikantní burger, Goat cheese burger, Vegetariánský burger a mnoho dalších.

Přijíždíte k nám z daleka a v Mladé Boleslavi se ještě tolik nevyznáte? Nevadí! Orientujte se podle obchodu Tesco, naproti kterému se nachází areál STK Pecha (vedle benzinové pumpy), kde sídlíme i my. Pro své zákazníky jsme si ovšem připravili také rozvoz burgerů na Vámi určenou adresu, který je zajišťován ve spolupráci s DámeJídlo.cz

Nákupní košík

Asi nemáte hlad nebo jste si ještě nevybrali.